Przejdź do treści

Jak nie dać się wypaleniu?

siedem osób biorących udział w warsztatach 

Stowarzyszenie Centrum PISOP zaprasza liderów i liderki  NGO z subregionu leszczyńskiego na cykl dedykowanych im cykl spotkań zatytułowany “Jak nie dać się wypaleniu?”. 

Serię warsztatów dla osób kierujących pracą organizacji trzeciego sektora poprowadzi  Magdalena Sokołowska-Leger. Prelegentka jest trenerką rozwoju osobistego, mediatorką i coachem. Prowadząca warsztaty od lat zawodowo udziela wsparcia ludziom ucząc ich jak lepiej się dogadywać i w odnajdywać utracony spokoj oraz autentyczną pewność siebie.

Wydarzenia adresowane są do osób, które od lat działają jako liderzy organizacji społecznych. Spotkania organizowane są gdyż w życiu każdego z nas przychodzą kryzysy i wypalenie zawodowe. Liderzy i liderki NGO, których to dotyczy dzięki warsztatom uzyskają  nową energię do działania!

Ze strony organizatora przedrukowuje harmonogram spotkań: 

Cykl warsztatów organizatorzy podzielili na trzy spotkania:

Spotkanie nr 1: 22 listopada, godz. 10.00-16.00, biuro Stow. Centrum PISOP

Empatia do siebie, empatia do innych, czyli jak budować pozytywne relacje z ludźmi z najbliższego otoczenia, żeby się nie wypalić.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak dbać o swoje zasoby, rozumieć potrzeby i uczucia, jak zarządzać swoją energią fizyczną, psychiczną, emocjonalną oraz jak dbać o siebie, aby zamiast wypalenia – czuć spełnienie. 

Spotkanie nr 2: 30 listopada (godz. 10.00-12.00) lub 4 grudnia (godz. 17.00-19.00) – jeden termin do wyboru przez każdego uczestnika

Coaching grupowy online

Spotkanie będzie miało na celu wsparcie uczestników we wdrażaniu zdobytej na szkoleniu wiedzy i umiejętności do swojej codzienności. W kameralnym gronie będziemy dzielić się swoim doświadczeniem, analizując co nam się udało, a co wymaga jeszcze szlifowania. 

Będziemy poznawać narzędzia coachingowe, które pomagają przekuć zdobytą wiedzę w praktykę.

Spotkanie nr 3: 7 grudnia (godz. 10.00-14.00), biuro Stow. Centrum PISOP

Na spotkaniu podsumowującym porozmawiamy o tym, jak budować z ludźmi mosty zamiast murów. Poznamy też komunikację opartą na empatii w oparciu o model Marshalla Rosenberga.

Liczba uczestników  jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są na adres poczty elektronicznej: alicja.masztalerz@pisop.org.pl  lub telefonicznie, pod numerem: 534 202 744.

Spotkania stanowią część projektu LCIWIS – Leszczyńskiego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych. Przedsięwzięcie to współfinansowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

 

Dodaj komentarz