Przejdź do treści

WTZ Krzemień zaprasza na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Warsztat Terapii Zajęciowej „Krzemień” zaprasza wszystkie Poznaniaki i wszystkich Poznaniaków oraz przybyłych do stolicy Wielkopolski gości na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła.

Wydarzenie to odbędzie się dnia 8 grudnia 2023 roku,  w Pracowni Ekonomii Społecznej- „Ładne rzeczy”, mieszczącej się przy ulicy Święty Marcin 57 w Poznaniu. Kiermasz rozpocznie się o godzinie 15:00, a zakończy się o godzinie 20:00.

Dla wszystkich mieszkańców Miasta Poznania wydarzenie to będzie znakomitą okazją do  zakupu wyjątkowych, oryginalnych i niepowtarzalnych prezentów dla bliskich im osób na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. W ofercie, którą przedstawi organizator kiermaszu znajdą się ceramika ozdobna i użytkowo-ozdobna, ręcznie malowane torby, eko świece w szklanych opakowaniach  pochodzących z recyklingu oraz przepiękne mydełka produkowane przez Taką Mydlarnie.

Całkowity dochód pochodzący ze sprzedaży produktów wytwarzanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „Krzemień” zostanie  przeznaczony na organizację obozu letniego dla nich w 2024 roku, który stanowi ważny element integracji dla osób biorących udział w zajęciach odbywających się w placówce.

Dodaj komentarz