Przejdź do treści

Gry plenerowe na Ratajach

plakat promujący wydarzenie zatytułowane gry plenerowe na ratajach 

W niedzielę, 14 maja 2023 roku w godzinach od 16:00 do 17:00 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Gry plenerowe na Ratajach”.

Na spotkanie zaprasza Fundacja Kraina Nadziei. Są to bezpłatne zajęcia adresowane do rodzin z dziećmi w wieku od czterech do piętnastu lat. Ich uczestnicy będą mieli okazję zagrać w gry plenerowe takie jak: Giga rzutki, Molkky, Piankowe kręgle, Strzał w 10, The Floor is Lava, UNI (rzut podkową), Zwierzokrokiet i inne gry. Spotkanie odbędzie się w poznańskim Parku Rataje na trawniku przy Skansenie Średzkiej Kolei Powiatowej. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

Wydarzenie będzie okazją dla dzieci do nie tylko do przebywania na świeżym powietrzu lecz również do integracji – dzięki niemu będą uczestnicy będą mogli poznać nowe koleżanki i nowych kolegów. W naszym opanowanym przez telefony, Internet i komputery świecie dzieci zbyt mało czasu spędzają na dworze grając w różnego rodzaju gry i biegając. Często to wraz z nieprawidłową dietą powoduje otyłość i nadwagę. Z tego powodu omawiana inicjatywa jest bardzo cenna.   

Szczegółowy regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj

Grupa na Facebooku dla uczestników: https://www.facebook.com/groups/gryplenerowenaratajach 

Partnerami spotkania są Wydawnictwo Rebel i Wydawnictwo Tactic Games. 

Uwaga! Wzięcie udziału w zajęciach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami) i wytycznymi RODO sporządzonymi przez Fundację Kraina Nadziei w celu promocji, w tym publikacji wyników, zdjęć i sprawozdań z zawodów w prasie, na stronach internetowych oraz radiu i telewizji.

 

Dodaj komentarz