Przejdź do treści

Posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego

Grafika, człowiek wchodzi po schodach na końcu których umieszczono zapaloną żarówkę

W dniu 1 czerwca 2023 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 w Sali Malinowej Urzędu Miasta Poznania przy Placu Kolegiackim 17 odbędzie się posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego przy Pełnomocniku Prezydenta Miasta Poznania do spraw Osób z Niepełnosprawnościami.

Program posiedzenia zawarty jest w trzech punktach:

1 Prezentacja oferty wydarzeń przygotowanych przez poznańskie instytucje kultury i organizacje trzeciego sektora, które odbędą się w okresie letnim, w kontekście zapewnienia dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.

2 Przedstawiciele firmy Corrland przedstawią nowe funkcje związane z dostępnością i ułatwieniami dostępu dla osób ze szczególnymi potrzebami w sprzęcie komputerowym oraz mobilnym i oprogramowaniu.

3 Wolne wnioski i głosy.

Osoby zainteresowane  udziałem w posiedzeniu Komisji proszone są o potwierdzenie obecności drogą elektroniczną. Należy na maksimum 3 dni przed terminem spotkania wysłać e-mail na adres: malgorzata_stecka@um.poznan.pl i napisać w nim o chęci wzięcia udziału w wydarzeniu, gdyż konieczne jest uprzednie uzyskanie karty wstępu do budynku Urzędu Miasta Poznania.

Dodaj komentarz