Przejdź do treści

Udana próba integracji prawników i pracowników NGO!

zdjęcie grupowe uczestników wydarzenia

Wczoraj, na terenie położonego na poznańskiej Śródce Młodzieżowego Ośrodka Sportowego odbyło się cykliczne, sportowe spotkanie dla pracowników Kancelarii Filipiak Babicz Legal i członków współpracujących z tą firmą NGO. Na wydarzenie przybyła stosunkowo liczna reprezentacja Stowarzyszania Na Tak, wydawcy naszego Portalu.

Order your drugs now, you will save more money than buying in a retail store. It is used to cure bacterial vaginosis, a common vaginal infection among women, and is https://workinged.nl/1566-furosemid-40-mg-rezeptfrei-kaufen-12837/ also used to treat infections of the skin and respiratory tract. This drug is a very effective treatment in patients with psoriatic arthritis that has failed to respond to other drugs.

The online community has made its own decision in this regard as the community of reddit.com has made a decision to continue its operations despite the current state of affairs. It is unknown whether nolvadex 20 mg may increase ruggedly the risk of developing cancer. Thus, you can buy cheap doxycycline with the cheap price.

Celem wydarzenia było dobre i udane rozpoczęcie wakacji. Ekipa Kancelarii Filipiak Babicz Legal miała długą przerwę we wspólnym uprawianiu sportu i długo czekała na to by wyjść na piłkarskie boisko. Spotkanie miało być także okazją do rozmowy z przyjaciółmi tej firmy ze Stowarzyszenia Na Tak i innych organizacji pozarządowych. Sportowy event był pokłosiem tego, że prawnicy i pracownicy NGO wpadli na pomysł wspólnych rozmów w plenerze, gdzie jak wiadomo lepiej rozmawia się niż przy stole. Wspólne spotkanie rozpoczęło się tak naprawdę już przed południem – pracownicy kancelarii świętowali przypadający wczoraj Dzień Czekolady. „Czekolada została skonsumowana i kalorie, które dzięki jej spożyciu trafiły do organizmów uczestników spotkania trzeba spalić” – powiedział mi Przemysław Szmidt, organizator wydarzenia. Poza oglądaniem meczu piłkarskiego, wzięciem w nim udziału i kibicowaniem, uczestnicy eventu mogli również spacerować z kijkami lub bez po Wartostradzie i malowniczej poznańskiej Śródce. „W meczu piłkarskim wzięli udział prawnicy zatrudnieni w Kancelarii Filipiak Babicz Legal i osoby związane w jakiś sposób z tą firmą” – powiedział mi Przemysław Szmidt. Ze względu na integracyjny charakter wydarzenia w meczu tak naprawdę nie było zwycięzców. Chodziło w nim bardziej o możliwość spotkania się poza pracą i wspólną rozmowę – inne, sportowe aspekty rywalizacji zeszły tu na dalszy plan. Pomimo tego, mecz toczył się w duchu fair play, a gra była momentami bardzo zacięta.

Idea organizacji tego typu spotkań jest niezwykle cenna. Dzięki nim pracownicy sektora pozarządowego mogą nawiązywać i podtrzymywać relacje z pracownikami firm prywatnych i kancelarii prawnych. Zrobiłem mały reserach na temat podobnych wydarzeń na Zachodzie. Okazało się, że są one tam praktykowane o wiele częściej niż w Polsce. W trakcie tego typu eventów pracownicy współpracujących ze sobą NGO i firm sektora prywatnego mogą się lepiej poznać – łatwiej i efektywniej pracuje się bowiem z osobą, o której coś się wie.

zdjęcie grupowe uczestników wydarzenia

Zdjęcie grupowe uczestników wydarzenia

zdjęcie uczestnicy spotkania w trakcie rozmów

Uczestnicy spotkania w trakcie rozmów

zdjęcie dyrekcja Stowarzyszenia na tak w rozmowie z organizatorem wydarzenia

Przemysław Szmidt, organizator wydarzenia rozmawiający z Dorotą Borowską, dyrektorem Stowarzyszenia Na Tak i Ewą Bielawą, zastępcą dyrektora Stowarzyszenia Na Tak

zdjęcie zawodnicy w trakcie meczu

Prawnicy Kancelarii Filipiak Babicz Legal w trackie meczu z przyjaciółmi

zdjęcie uczestnicy spotkania spacerujący z kijkami

Uczestnicy wydarzenia w trakcie spaceru z kijkami

Dodaj komentarz